Ana Sayfa

YUNUS ARAN BİRLİKTELİĞİ

İLK WEB SİTESİ

2001 - 2008 yıllarında web sitemizi YUNUS ARAN'ın tasarımına sadık kalarak hazırlayan Gülçin Sağdıçoğlu'na burada tekrar teşekkür ederiz.


  
           Bu site, mimar YUNUS ARAN'ın (1976-2000) adını ve anısını yaşatmak üzere yapılan akademik, kültürel ve sanatsal etkinliklerin toplandığı; Mimarlık ve Şehir Plancılığı mesleki eğitim ve pratiğine katkı yapan çalışmaların duyurulup, etkileşiminin sağlandığı bir ortamdır.
 


YUNUS ARAN FELLOWSHIP

           YUNUS ARAN fellowship was founded in memory of the late architect YUNUS ARAN (1976-2000) by his family and friends. The Fellowship aims at contributing to his area of interest, architecture, city and regional planning, landscape architecture and related fields. For this purpose the YUNUS ARAN Conferences are periodically held at the Mimar Sinan University, Istanbul with the aim of enriching the cultural and professional development of the students of the faculty of architecture. An academic committee has invited some distinguished national and foreign architects to give talks in these conferences.
 

  • YUNUS ARAN   Birlikteliği
  • YUNUS ARAN Konferansları - YUNUS ARAN Conferences
  • YUNUS ARAN Bursu - YUNUS ARAN Scholarship
  • YUNUS ARAN Yarışması - YUNUS ARAN Contest
  • YUNUS ARAN Anısına - In Memory of YUNUS ARAN
  • Armağan ve Bağışlar - Gifts and donations
  • İlgili bağlantılar - Links
 

 
(Bu sayfanın tasarımında YUNUS ARAN 'nın kendi özgün çizgi ve renkleri kullanılmıştır ve sayfa Gülçin Sağdıçoğlu tarafından tasarlanmıştır.)
 

YUNUS ARAN BİRLİKTELİĞİ
İkon A.Ş. Mete Caddesi. No:16 - 11 Taksim 34437 - İstanbul -  T (212) 244 71 71 - F (212) 244 71 81
Hacı İzzet Paşa Sokak No:4- 6/5 Sefa Apt. Kabataş, Setüstü, İstanbul